$SOL Wszystkim znana solana, spada w 5. fali globalnej, cel spadku to rejon 57, obecnie jesteśmy w 3. podfali, można wchodzić w short z ustawieniem stopa za 2. podfalę lub poczekać na korektę, ale pamiętajcie, że mogą jej nie dać#solana
$NEAR już dał komuś kilka x😎 Na ten moment mamy spadek, przypuszczam, że zakończyła się fala 3 w globalnym pięciofalowym ruchu. Oczekuję odbicia w rejon 1,95, gdzie planuję набierać shorta na realizację piątej fali w rejon 1,6#NEAR🚀🚀🚀
$DOT Monetka DOT, mamy spadek pięcioma globalnymi falami w dół, w piątej fali oczekuję zakończenia mniejszej, pięciofalowej i wezmę long w rejon 1-1,1#dot
$DOGE Вторая волна получилась довольно не глубокой, сейчас находимся в третьей, жду финального выноса с обновлением предыдущего лоя, после чего на коррекции буду набирать шорт с целями 0,070#doge
$DOGE Jak mówiłem, wszystko zależy od bitcoina, złapaliśmy małego stopa. Na razie mamy niewielki wzrost i są dwa scenariusze, albo to korekta do pierwszej fali, albo to korekta w globalnej fali 4, w każdym razie scenariusz long #doge
Sytuacja z bitcoinem jest na razie niejasna, czekam na poniedziałek. Wygląda to bardziej na long, ale dołączyłem też opcję ruchu ceny w short <a>#btc </a> <a></a>
Moneta Elona Muska w ciekawym punkcie, mamy spadek pięcioma falami, teraz znajdujemy się w piątej fali. Zgodnie z wykresem powinniśmy jeszcze zobaczyć spadek w rejon 0,075-0,07, próbuję wejść z krótkim stopem.#Dogecoin
Postanowiłem w weekend sprawdzić Złoto. Na razie widzę spadek w pięciu falach, potem początek korekty również w pięciu falach, co oznacza, że fala C również powinna być piętkami, dlatego spodziewam się wzrostu z obecnych poziomów, być może po małej manipulacji w dół, co daje dobry stosunek ryzyka do zysku #xau
Na BTC poszliśmy zgodnie z drugim scenariuszem, czekam na zakończenie korekty czwartej fali i spadek w piątej fali, cele to przynajmniej 59000, a w idealnym przypadku okolice 56000-55000.#btc