Domnilor, doamnelor, damă și barbari, lume în general, asta e doar o sinteză, ca aproape tot ce comentez
Vorbind despre NFTs, în general, ei bine, acest market, în afară de a fi distractiv, este, într-o anumită măsură, cu riscurile sale, în general, o problemă, în general, este momentul de a alege din nou rețeaua și wallet-ul tău (de altfel, menționez că pe Binance poți avea și NFTs), aici e mult de știut, într-un fel, pentru a menține un risc scăzut (ca în orice domeniu, presupun), în afară de faptul că sunt frumoase,
$APE ,
#Sandbox , în acest moment, oferă staking, verificați, alte active precum,
$ETH ,
$BNB ,
De data aceasta, lăsând atenția pe întrebările, consultațiile, like-uri, observații, like-uri, etc. (haha), doar o să vă mai spun din nou despre Academy și cursurile sale, domnilor, doamnelor sau domnișoarelor, e bine să înveți din surse bune, doar ca o observație, în afară de faptul că îți dau NFTs, și asta e motivul pentru care am venit, haha, dar trebuie să termini cu învățăturile lor și poți avea NFTs-urile tale, vă las ca de obicei, imagini cu NFTs-urile pe care le puteți obține, salutări lume!