Prawdziwe dno Ethereum między 850 a 1000 BTC między 15 a 25, albo znacznie mniej Plan na rynku kryptowalut to kupować na dnie i sprzedawać na szczycie, więc trzeba znaleźć kogoś, kto zapłaci cenę, haha Rynek kradzieży w sprytny sposób, nie ma tu sprzedaży ani zakupu, tylko całkowita kontrola, sprawy są jasne $
اين هم أصحاب البتكوبن احابي والاتيريوم اجابي مجموعة من النصابين اصلا خوارزمياتكم يا شركة بابنس تكفيهم زائد تتحكمين بالسوق عن طريق التحكم في الماركت مبكرز أكن هاذا وحده لة بكغي
Niezależnie od tego, jak długo to potrwa, Ethereum osiągnie swój cel ponieważ potrzebuje zebrać płynność co przyciągnie ogromne inwestycje przy cenie, która pozwoli mu być dźwignią na poziomie 70% do zakupu potem uderzy w stop loss w longu i wyjdzie z kodu short, a zatem jego wzrost może przebić 7k w 2030.
تحليل لو اهدنا دولار واحد لطل شخص سوف احصل 10k هل تتصوري هاذا الامر اين يحدت $BTC $ETH $SOL البتكوين رايح الى 50k الاتيريوم رايح الى 1300 السولانا رايحة الى 45 الوقت يمضي تيك تاك تيك تاك تيك تاك
Widziałem ludzi zajmujących się (tradingiem), którzy zarabiają ponad 50 dolarów dziennie, podczas gdy większość traderów nie przekracza 10 dolarów dziennego zysku 😂😂 Dodatkowo on handluje, a nie zajmuje się lichwą, więc jest na wygranej w obu przypadkach.
Brak swobody wyrażania się i ograniczenia w treści to negatywne aspekty tej platformy 🙏 Potrzebujemy pełnej wolności i chcemy, aby firma Binance zebrała 10 osób, w tym mnie, i wręczyła nam 10 $BNB jako nagrodę, co będzie zyskowną reklamą Funkcja 1: koło dla każdej osoby dostępne tutaj
Funkcja wsparcia jest dostępna w tym poście Dzięki 🙏 Mam nadzieję, że osiągnę mój cel i spłacę dług, który mam Nie poddam się i nie ustąpię, dopóki nie zdobędę tego, czego chcę Binance pewnego dnia da mi 10$BNB
1 dolar na spłatę mojego długu Potrzebuję waszej pomocy, niech Bóg was błogosławi, potrzebuję wsparcia Spłacę mój dług, dziękuję 🙏 Mam nadzieję, że Binance nie zablokuje tego posta i go nie zmoderuje Kto może, niech działa 🙏$BTC $SOL
Zyski, o których mówią, to tylko oszustwa, nic więcej. Jednym z największych graczy na tym rynku są ci od ruchu. Mówią o zysku, hahaha, dzieciaki spod bloku plączą się w swoje zyski, a wchodzą w złe pozycje w nadziei, że wyczyszczą twoją giełdę, unikając strat.
Handel nie jest dla zysku, ale dla strat, to przypomina hazard. Skończyłem z tym, zabrało mi pieniądze i wpadłem w długi, co spowodowało wiele problemów, i śledziłem rynek, z którego nie zyskałem nic, ani centymetra, tylko iluzje niektórych guru kryptowalut, a większość z nich to oszuści. Pamiętaj, że w handlu nie ma zysku, i wracam do Boga, za to co robiłem, to był grzech, i proszę Boga o przebaczenie. Przynajmniej powinieneś być pewny, jaka jest natura tego rynku.
Jestem na fali! Udało mi się po raz drugi zamienić 0.10 sant na 10.90, co jest naprawdę dużym osiągnięciem i nie jest łatwe. Każdy nowy trader powinien to zrobić, aby dokładnie zobaczyć, co się dzieje na rynku. Szukam inwestorów, abyśmy mogli działać razem i iść do przodu 💪🎁🥳$BTC $ETH