Zyski, o których mówią, to tylko oszustwa, nic więcej.
Jednym z największych graczy na tym rynku są ci od ruchu.
Mówią o zysku, hahaha, dzieciaki spod bloku plączą się w swoje zyski, a wchodzą w złe pozycje w nadziei, że wyczyszczą twoją giełdę, unikając strat.
Jednym z największych graczy na tym rynku są ci od ruchu.
Mówią o zysku, hahaha, dzieciaki spod bloku plączą się w swoje zyski, a wchodzą w złe pozycje w nadziei, że wyczyszczą twoją giełdę, unikając strat.