Na placu dziś z pewnością będzie mnóstwo ludzi wklejających „indeks chciwości dwanaście”
Mówi się, że skrajna panika to okazja
Nie jestem przeciwko temu wskaźnikowi
Sprzeciwiam się temu, że traktuje się go jak kartę nieśmiertelności
W danych z tego samego dnia
amerykańskie spotowe ETF-y na bitcoina miały netto wypływ 4,69 miliarda dolarów
IBIT i FBTC to główne źródło odpływu
To są prawdziwe pieniądze
Nie ankieta nastrojów
Indeks płynności BlockBeats, mimo że pokazuje mnóstwo Buy
to jednak jest to wymiar kosztów
nie wymiar przepływów kapitału
Dwie rzeczy naraz świecą innym kolorem
To znaczy, że rynek jest podzielony
To nie jest czarno-białe
„Financial Times” mówi to jeszcze bardziej wprost
odbicie giełdy nie pociągnęło za sobą bitcoina
detal goni wahania akcji AI
zarządzający aktywami kryptograficznymi wszyscy mówią, że nastroje są słabe
W takich warunkach
„Strach innych, moja chciwość” trzeba stosować z rabatem
To jest mój punkt niezgody
krótkoterminowo nie idź pod prąd ETF-om
średnioterminowo nie ignoruj preferencji ryzyka napędzanych przez Micron
Jeśli dziś wieczorem PCE okaże się bardziej jastrzębie
może być, że sześćdziesiąt tysięcy jeszcze trzeba będzie sprawdzić
Jeśli szał na pamięci przeniesie się na spółki typu COIN
wtedy dopiero rynek krypto zacznie na tym korzystać
Dlatego nie krzyczę „łapać dołki”
ani „grać na spadek”
Mówię, żeby nie iść all-in, opierając się na jednej panikującej liczbie
Żeby obejrzeć razem trzydniowy przepływ ETF i rozliczenie opcji
dopiero wtedy zdecyduj, ile stawiać
$BTC #ETF #观点