Trader || X (Twitter):@GimiQutton || Web3.0 Protocol || Binance KOL || Trade Set-up are My Personal Thoughts || Subscribe for daily insights & Alpha|| #DYOR.
🧭 Așteaptă....Așteaptă.....Așteaptă..... Am tot spus de câteva ori că nu a fost nicio schimbare în $LAB . Nu va depăși niciodată acest prag. Posibilitatea ca $LAB să ajungă la 20$ - 22$ sau chiar 25$ în viitor a fost creată. Așa că rămâi atent și urmărește pagina $LAB .👉 👀