Vecinul OKX a transmis vești bune, pare că îmbrățișează din nou reglementările. Așadar, cum stau lucrurile cu oportunitățile?
Am consultat un pic AI-ul pentru sfaturi, iar capturile de ecran de mai jos sunt rezultatele și judecățile AI-ului.
Nu doar că m-a sfătuit să nu cumpăr, dar chiar a sugerat să fac un short total~
Așadar, dragilor, aveți grijă de voi, eu am făcut deja un short și am înlocuit cu $HYPE .
Hmm~$AAVE ar trebui să cumpăr și eu puțin.
Am consultat un pic AI-ul pentru sfaturi, iar capturile de ecran de mai jos sunt rezultatele și judecățile AI-ului.
Nu doar că m-a sfătuit să nu cumpăr, dar chiar a sugerat să fac un short total~
Așadar, dragilor, aveți grijă de voi, eu am făcut deja un short și am înlocuit cu $HYPE .
Hmm~$AAVE ar trebui să cumpăr și eu puțin.