Când Aster a apărut, am câștigat peste 10.000 de dolari, iar când CZ a făcut un 'buy the dip', mi-am vândut tot. Profitul a fost redus cu mai mult de jumătate, dar tot am ieșit pe plus.
Vecinul $HYPE a reușit să iasă cu succes, cu A16z în spate, iar oficialii fac buyback și burn zilnic cu adevărat, instituțiile cumpără ca nebunele și eu mă bucur și eu de 'soup'.
În ultimele zile, $ASTER a fost destul de agitat, starul a venit să ajute la pump, dar nu a rezistat la fluctuațiile de preț. Am văzut că prietenii crypto de care mă interesează spun că așa-zisul buyback și burn a fost doar de 12 minute ieri, cu un total de 17U cumpărați. E destul de amuzant! Acum, în piața crypto, se recunoaște doar primul, iar al doilea trebuie să depună efort de 10 ori mai mult ca să ajungă din urmă. Cu atât mai mult, echipa proiectului nu pare să depună eforturi.
Vecinul $HYPE a reușit să iasă cu succes, cu A16z în spate, iar oficialii fac buyback și burn zilnic cu adevărat, instituțiile cumpără ca nebunele și eu mă bucur și eu de 'soup'.
În ultimele zile, $ASTER a fost destul de agitat, starul a venit să ajute la pump, dar nu a rezistat la fluctuațiile de preț. Am văzut că prietenii crypto de care mă interesează spun că așa-zisul buyback și burn a fost doar de 12 minute ieri, cu un total de 17U cumpărați. E destul de amuzant! Acum, în piața crypto, se recunoaște doar primul, iar al doilea trebuie să depună efort de 10 ori mai mult ca să ajungă din urmă. Cu atât mai mult, echipa proiectului nu pare să depună eforturi.