#KoreaDesignatesDigitalAssetNationalGoal Salut dragi prieteni
Îmi pare foarte rău pentru
#Ub , din păcate, am închis sl
nu vă faceți griji, e parte din trading
#CONGRATULATIONSSS💕💖🥰❤️😍 pentru
$NEAR $SEI $DRIFT
am atins targetele cu succes
Dragilor, nu vă gândiți la toți tps-urile
după ce atingeți tp1, mutați întotdeauna stop loss-ul pe entry, apoi mutați treptat sl-ul în profit, pas cu pas.
În final, vă rog pentru un pic de apreciere din partea băieților
sub formă de like, share și follow
sau
#TipMeAndRich Mulțumesc
Puteți să vă alăturați și la premium, 20 USDT pe lună