$BTC wali się 💀 poniżej 200-tygodniowej MA
#BTCFallsBelow200WeekMA
wieloryby sprzedają 💰💰 a nowicjusze płaczą 😭
Pytanie: Czy to będzie dno roku, czy zobaczymy 50K?
Napisz "dno"🟢 jeśli teraz zbierasz
Napisz "skandal"🔴 jeśli się boisz i sprzedajesz
Osobiście: Zbierałem ze wszystkich sił 👑
A ty co zrobiłeś? Napisz w komentarzach
#BTCFallsBelow200WeekMA #BinancePickAndWinVn #صراع_الملوك
#BTCFallsBelow200WeekMA
wieloryby sprzedają 💰💰 a nowicjusze płaczą 😭
Pytanie: Czy to będzie dno roku, czy zobaczymy 50K?
Napisz "dno"🟢 jeśli teraz zbierasz
Napisz "skandal"🔴 jeśli się boisz i sprzedajesz
Osobiście: Zbierałem ze wszystkich sił 👑
A ty co zrobiłeś? Napisz w komentarzach
#BTCFallsBelow200WeekMA #BinancePickAndWinVn #صراع_الملوك