Bună dimineața Fam's🌞
Este o altă zi bună, iar tranzacțiile au început în sfârșit să intre pe partea bună. Tranzacția noastră pe $SYN și $ID a reușit în sfârșit să spargă mai jos de la intrare și să o împingă în jos 👊 De asemenea, SLX a mai câștigat ceva, cu un nou maxim local în jur de 0,0428$, dar poate poate urca și mai mult. $BAS a sărit din nou înapoi la 0,04$, dar țin poziția pe short, fără grijă. De fapt, abia începe, deci să vedem ce urmează.
Sper să ai o zi grozavă✌️
Este o altă zi bună, iar tranzacțiile au început în sfârșit să intre pe partea bună. Tranzacția noastră pe $SYN și $ID a reușit în sfârșit să spargă mai jos de la intrare și să o împingă în jos 👊 De asemenea, SLX a mai câștigat ceva, cu un nou maxim local în jur de 0,0428$, dar poate poate urca și mai mult. $BAS a sărit din nou înapoi la 0,04$, dar țin poziția pe short, fără grijă. De fapt, abia începe, deci să vedem ce urmează.
Sper să ai o zi grozavă✌️