După volatilitatea recentă, tranzacțiile sunt încă mixte,
$SYN S-a spart rezistența de $0.0370 și am luat o altă intrare, prețul deja a crescut, așa că nu am planificat să fac DCA acum, să lăsăm să se miște mai mult, așteptând să se închidă candela de 4 ore.

$SLX Am făcut un DCA după ce a atins un maxim acum câteva ore, a scăzut exact sub intrare, acum din nou a avut un bounce, sperăm ca prețul să mai scadă în viitor.

Și nu în ultimul rând, BAS scalping pe preț arată bearish pe termen scurt, dar poate că va face câteva maxime înainte să cadă, $ID încă se menține deasupra $0.41, ținând cu pierdere, nu am planificat, să-l lăsăm să se miște.

Amintește-ți, nu face tranzacții cu o supra-leverage mare, doar minim, apoi păstrează puțin loc pentru ca prețul să crească și apoi adaugă puțin câte puțin pentru a obține o intrare mai bună cu o ieșire frumoasă, perechile manipulate sunt greu de gestionat dacă mergi all in dintr-o dată💢