📢 #NEX - COMUNICAT COMUNITATE: SOARELE A RĂSĂRIT, ACUMULAREA ESTE ACTIVĂ"Bună dragilor urmăritori și oricui citește asta. Dacă vă întrebați, sunt încă la bord #NEX. Tocmai am încărcat o nouă poziție și, dacă ar mai scădea, sunt pregătit. Cei dintre voi care mă urmăresc știu stilul meu: fără panică, doar cumpărare strategică la scăderi. Niciodată nu știi exact când NEX va inversa, motiv pentru care acumulez la minime rezonabile, țin până când realizez un profit consistent și contribui la reducerea ofertei aflate în circulație. Să aveți o dimineață minunată! Soarele e sus aproape 24 de ore pe zi aici, în Norvegia, așa că e timpul să mergem la muncă. Aveți o zi excelentă, vom continua să actualizăm pe parcurs."🪙 #NEX / #USDTfree - #BINANCE #BinanceSquareTalks