Salut prieteni de pe Binance, sunt nou pe această platformă și vreau să învăț mai multe despre ea și dacă este posibil să trăiesc din active digitale sau, în general, din tot ce este digital: rețele, investiții cripto etc.
Am lucrat mai mult cu erai flexibile și investiții duale pentru că în acest moment nu am cunoștințele necesare pentru a intra în alte domenii. Mi-ar plăcea să împărtășiți cunoștințele voastre cu acest novice, mulțumesc mult, salutări!!!
#inversiondual #earn #nou