e cam la fel, nu? când facem long, prețul coboară, iar când dăm short, crește. apoi, dacă suntem pe profit și nu ieșim repede din trade, profitul crește și mai mult, dar dacă nu acționăm repede, prețul revine la valoarea inițială și ajungem pe minus 🙂↔️ #TradingCommunity