EL ORO arată o creștere explozivă de +20% în 48 DE ORE.
Motivul este simplu:
Contextul piețelor de acțiuni și cripto în cădere.
Băncile centrale, ÎN SPECIAL în Asia și Orient, și-au dublat achizițiile de aur.
TEMÂNDU-SE de sancțiuni potențiale și înghețarea activelor în dolari.
Și această serie de factori duce la o reducere a lichidității și la începutul unei IEȘIRI MASIVE DE INVESTITORI din piață.
Aceasta sună ÎNFIORĂTOR, dar te voi ține informat despre tot aici.
$BTC
#Squar2earn
Motivul este simplu:
Contextul piețelor de acțiuni și cripto în cădere.
Băncile centrale, ÎN SPECIAL în Asia și Orient, și-au dublat achizițiile de aur.
TEMÂNDU-SE de sancțiuni potențiale și înghețarea activelor în dolari.
Și această serie de factori duce la o reducere a lichidității și la începutul unei IEȘIRI MASIVE DE INVESTITORI din piață.
Aceasta sună ÎNFIORĂTOR, dar te voi ține informat despre tot aici.
$BTC
#Squar2earn