trebuie să faci un schimb al banilor tăi și să schimbi puțin în BNB pentru a putea plăti comisionul retragerii tale
XNightFuryX
·
--
Salut, am bani în portofelul meu pe care vreau să-i retrag și nu pot, îmi spune că nu am BNB și nu știu cum să-l obțin. Am depus bani în contul principal și nici nu mă lasă să scot banii din portofel, am nevoie de ajutor, te rog.
Declinarea răspunderii: include opinii ale terților. Nu constituie recomandări. Binance Ai poate fi utilizat fără garanții.Consultați Termenii și condițiile