Sekretarz generalny Forum Krajów Eksportujących Gaz powiedział, że popyt na gaz ziemny zacznie się odbudowywać w trzecim kwartale, gdy wojna z Iranem dobiegnie końca.
Zgodnie z Jin10, sekretarz generalny forum, Philip, powiązał oczekiwane odbicie popytu z zakończeniem konfliktu związanego z Iranem.
