Słuchajcie, kupiłem akcje Solany (SOL) i odłożę je na bok aż do następnej fali wzrostowej. Sprzedam je dopiero, gdy cena przekroczy 250 dolarów.

No dobra Sol, widzimy się przy 250 dolarach 🫵$SOL