Bracia, przygotujcie kasę na dołek.
Czekajcie na mnie, idę namawiać ich do rozmów, żeby podnieść cenę.
Nie ma sensu się kłócić, wszyscy jesteśmy swoi.
Jak tylko przejdzie jasna ustawa, C i B nominalnie już są pierwszymi na rynku.
Wszyscy mamy żółte skóry i czarne włosy, wszyscy jesteśmy z tego samego korzenia, po co się tak ścierać.
Anzi ma ostatnio problemy ze strategią, dwa lata temu zdaje się z nimi rozmawiał, ale nie było to dla mnie ważne, narobił sobie kłopotów. Kiedyś, podczas rozmowy z He Yi, zasugerowałem, że "portfel Web3 to mostek między łańcuchem a CEX, warto stworzyć mały rynek na łańcuchu, aby zredukować konkurencję z małymi giełdami, a także ułatwić handel łańcuchami", jeśli już to zasugerowałem, to wiem, jakie są zalety i wady, nie grajcie tak agresywnie, bo głos małego gracza jest słaby.
Jak pomyślę, to dość nudna sprawa~
OK, mimo że technicznie zawsze utrzymuje stabilną przewagę, międzynarodowa ekspansja też idzie stabilnie, ale zaufanie do tła jest niskie, a ograniczenia wzrostu są duże, wszystkie giełdy stają przed tym samym problemem, ciężko przyjąć fundusze dużych instytucji.
Osobiście sugeruję, żeby przy tym spadku postawić na DeFi i inne stabilne projekty, w życiu nie ma zbyt wielu okazji, warto skorzystać z wyborów w połowie kadencji i przejścia jasnej ustawy.
Przygotujcie się na wzrost.
$BTC $LDO $ETH #btc #ldo #btc
Czekajcie na mnie, idę namawiać ich do rozmów, żeby podnieść cenę.
Nie ma sensu się kłócić, wszyscy jesteśmy swoi.
Jak tylko przejdzie jasna ustawa, C i B nominalnie już są pierwszymi na rynku.
Wszyscy mamy żółte skóry i czarne włosy, wszyscy jesteśmy z tego samego korzenia, po co się tak ścierać.
Anzi ma ostatnio problemy ze strategią, dwa lata temu zdaje się z nimi rozmawiał, ale nie było to dla mnie ważne, narobił sobie kłopotów. Kiedyś, podczas rozmowy z He Yi, zasugerowałem, że "portfel Web3 to mostek między łańcuchem a CEX, warto stworzyć mały rynek na łańcuchu, aby zredukować konkurencję z małymi giełdami, a także ułatwić handel łańcuchami", jeśli już to zasugerowałem, to wiem, jakie są zalety i wady, nie grajcie tak agresywnie, bo głos małego gracza jest słaby.
Jak pomyślę, to dość nudna sprawa~
OK, mimo że technicznie zawsze utrzymuje stabilną przewagę, międzynarodowa ekspansja też idzie stabilnie, ale zaufanie do tła jest niskie, a ograniczenia wzrostu są duże, wszystkie giełdy stają przed tym samym problemem, ciężko przyjąć fundusze dużych instytucji.
Osobiście sugeruję, żeby przy tym spadku postawić na DeFi i inne stabilne projekty, w życiu nie ma zbyt wielu okazji, warto skorzystać z wyborów w połowie kadencji i przejścia jasnej ustawy.
Przygotujcie się na wzrost.
$BTC $LDO $ETH #btc #ldo #btc