Czy ktoś robił long na ETH w zakresie 4500–4700,
puźniej long w okolicach 3200–3400 na wysokim odbiciu,
a na koniec long na 2200–2300?
Tacy „wybrańcy” mogą dać łapkę w górę?
puźniej long w okolicach 3200–3400 na wysokim odbiciu,
a na koniec long na 2200–2300?
Tacy „wybrańcy” mogą dać łapkę w górę?