BTC buduje ostatni spadek
po którym uruchomi się tryb głębokiej bessy
później najpewniej będzie jeszcze gorzej
ale jest tylko jeden cel
a mianowicie dołować!!! dołować!!! dołować!!!
po którym uruchomi się tryb głębokiej bessy
później najpewniej będzie jeszcze gorzej
ale jest tylko jeden cel
a mianowicie dołować!!! dołować!!! dołować!!!