Hę lô ziomeczki 😆
Lato, czas zabawy, czas kręcenia się już nastał😆
Bawcie się, ale nie zapominajcie o zadaniach, tylko trochę się spóźniłem, cel 2 już osiągnięty. bG znowu aktualizuje nàooo :))
💥 atrai $BTC + cała ekipa DOM też zrealizowała cel 66.8 i 5500+ co bG napisał w zeszłym tygodniu.
--> Spotykamy się z oporem, który znów jest w rejonie 63-64
--> To jest strefa kluczowa: Na D1 utrzymanie się powyżej 63.7-62.5 może stworzyć wyższy dołek
--> D1&D3 mają oznaki prób stworzenia dołka: trzeba obserwować jeszcze kilka świec.
💥 Dom oczywiście nie złamał trendu, ale wydaje się, że wchodzi w pierwszą korektę. Jest nadzieja dla altów, jak bG wspomniał w poprzednim poście
--> Mamy nadzieję na 5400-5300 + BTC utrzymujące 63.7 😍
💥 Następny cel to nadal: 68.5
💥 Uwaga: Dziś rano, pan Trump podpisał memorandum dotyczące umowy pokojowej. Planowane na jutro oficjalne podpisanie. Ale cena już częściowo to uwzględnia lub więcej i odzwierciedla to w strukturze od zeszłego tygodnia, jak bG pisał w tych postach. Więc bądźcie ostrożni przy otwieraniu pozycji, nie gonić za wiadomościami ślepo, aby uniknąć pułapki "sprzedaj wiadomości" ❤️
--> Obserwuj: OIL, USD, ETF, Fed
💥 Zakres: 65.3-65.8->66.5-67+ || 63.7-62.5->61.5
💥 Na razie tyle, jeśli potrzebujecie jakichś kodów, piszcie w komentarzach, później po obiedzie bG sprawdzi
💥 Zachowujcie dyscyplinę, nie fomo, nie all-in, zawsze miejcie rezerwę ryzyka. Rynek kryptowalut jest bardzo brutalny.
💥 To jest moja osobista opinia, nie jest to porada inwestycyjna!
--- Kocham wszystkich ---
{future}(BTCUSDT)
{future}(ETHUSDT)
{future}(ENAUSDT)