$BTC mocno spadł do poziomu 66,6k. Wiele osób panikuje, FOMO sprzedaż na rynku.
Ja natomiast:
- Nie robię revenge trade
- Nie zwiększam wielkości pozycji
- Czekam tylko na wyraźne setupy pullback (wskaźniki + potwierdzenie wolumenu)
- Nadal trzymam ryzyko maksymalnie 1% na każdą transakcję
Wolność finansowa nie jest wtedy, gdy rynek jest zielony, ale wtedy, gdy rynek jest czerwony, jak dziś.
Co robisz, gdy BTC tak spada?”
Poll:
- Zachowuję spokój, czekam na setup
- Sprzedaję z cięciem strat
- Otwieram long, łapiąc nóż
- Cash 100%
#creatorpadvn
Ja natomiast:
- Nie robię revenge trade
- Nie zwiększam wielkości pozycji
- Czekam tylko na wyraźne setupy pullback (wskaźniki + potwierdzenie wolumenu)
- Nadal trzymam ryzyko maksymalnie 1% na każdą transakcję
Wolność finansowa nie jest wtedy, gdy rynek jest zielony, ale wtedy, gdy rynek jest czerwony, jak dziś.
Co robisz, gdy BTC tak spada?”
Poll:
- Zachowuję spokój, czekam na setup
- Sprzedaję z cięciem strat
- Otwieram long, łapiąc nóż
- Cash 100%
#creatorpadvn