BTC ZOSTAŁ ODRZUCONY NA DOKŁADNIE NIM POZIOMIE, KTÓRY ZASYGNAŁEM

EMA 100 na 82k$ już zrobiła swoje - cena ją dotknęła, została odrzucona i runęła

Teraz wszystko zmierza ku EMA 200 na 74,6k$

To linia, na której rozgrywa się cała walka byków z niedźwiedziami:

> Strata 74,6k$ na zamknięciu tygodniowym = zaczyna się wyprzedaż, knota kapitulacji na 56k$ staje się magnesem

> Utrzymanie 74,6k$ = unieważnienie i koniec konsolidacji bocznej

Bez półśrodków

Moja opinia? To pęknie

To po wyprzedaży staje się interesujące: akumulacja na 58-63k$, niżej wyżej blisko 66k$, jedna noga w kierunku 103k$, a potem 124k$+

Ale nic z tego się nie zmaterializuje, dopóki 74,6k$ nie zostanie przełamane