BTC ZOSTAŁ ODRZUCONY NA DOKŁADNIE NIM POZIOMIE, KTÓRY ZASYGNAŁEM
EMA 100 na 82k$ już zrobiła swoje - cena ją dotknęła, została odrzucona i runęła
Teraz wszystko zmierza ku EMA 200 na 74,6k$
To linia, na której rozgrywa się cała walka byków z niedźwiedziami:
> Strata 74,6k$ na zamknięciu tygodniowym = zaczyna się wyprzedaż, knota kapitulacji na 56k$ staje się magnesem
> Utrzymanie 74,6k$ = unieważnienie i koniec konsolidacji bocznej
Bez półśrodków
Moja opinia? To pęknie
To po wyprzedaży staje się interesujące: akumulacja na 58-63k$, niżej wyżej blisko 66k$, jedna noga w kierunku 103k$, a potem 124k$+
Ale nic z tego się nie zmaterializuje, dopóki 74,6k$ nie zostanie przełamane
EMA 100 na 82k$ już zrobiła swoje - cena ją dotknęła, została odrzucona i runęła
Teraz wszystko zmierza ku EMA 200 na 74,6k$
To linia, na której rozgrywa się cała walka byków z niedźwiedziami:
> Strata 74,6k$ na zamknięciu tygodniowym = zaczyna się wyprzedaż, knota kapitulacji na 56k$ staje się magnesem
> Utrzymanie 74,6k$ = unieważnienie i koniec konsolidacji bocznej
Bez półśrodków
Moja opinia? To pęknie
To po wyprzedaży staje się interesujące: akumulacja na 58-63k$, niżej wyżej blisko 66k$, jedna noga w kierunku 103k$, a potem 124k$+
Ale nic z tego się nie zmaterializuje, dopóki 74,6k$ nie zostanie przełamane