Piąty rok korzystam z platformy, na której można tworzyć własne boty do handlu zarówno na rynku spot, jak i na rynku futures.
Jednak za pracę takich botów trzeba płacić. Dlatego ciekawiło mnie przetestowanie botów na giełdzie Binance, ocena ich działania i wyciągnięcie wniosków, czy warto płacić dodatkowo.
Pierwszym krokiem było stworzenie neutralnych botów grid na futures, o których pisałem wcześniej. Następnie dołączył do nich bot grid w strategii long.
Wczoraj poszedłem jeszcze dalej i stworzyłem bota w strategii DCA. Podobne boty przynoszą mi zyski na zewnętrznej platformie, o której wspomniałem wcześniej, od kilku lat.
Pierwsze wyniki będzie można ocenić za kilka tygodni, o czym na pewno z Wami podzielę się. Wtedy będzie można wyciągnąć wnioski, czy warto przejść na algotrading, korzystając z giełdy Binance.
Bot DCA został stworzony na parze SolUsdc. Konfiguracja. Starałem się zachować tę, którą używałem już od ponad 4 lat, chociaż są i istotne różnice, ponieważ na giełdzie można tworzyć bota tylko na jedną parę, na platformie można było ustawiać listę monet, z którymi bot mógł pracować, w zależności od zmienności i sytuacji na rynku.
Wszystkiego dobrego i zysków.
AndyDema
Jednak za pracę takich botów trzeba płacić. Dlatego ciekawiło mnie przetestowanie botów na giełdzie Binance, ocena ich działania i wyciągnięcie wniosków, czy warto płacić dodatkowo.
Pierwszym krokiem było stworzenie neutralnych botów grid na futures, o których pisałem wcześniej. Następnie dołączył do nich bot grid w strategii long.
Wczoraj poszedłem jeszcze dalej i stworzyłem bota w strategii DCA. Podobne boty przynoszą mi zyski na zewnętrznej platformie, o której wspomniałem wcześniej, od kilku lat.
Pierwsze wyniki będzie można ocenić za kilka tygodni, o czym na pewno z Wami podzielę się. Wtedy będzie można wyciągnąć wnioski, czy warto przejść na algotrading, korzystając z giełdy Binance.
Bot DCA został stworzony na parze SolUsdc. Konfiguracja. Starałem się zachować tę, którą używałem już od ponad 4 lat, chociaż są i istotne różnice, ponieważ na giełdzie można tworzyć bota tylko na jedną parę, na platformie można było ustawiać listę monet, z którymi bot mógł pracować, w zależności od zmienności i sytuacji na rynku.
Wszystkiego dobrego i zysków.
AndyDema