Dzień dobry wszystkim, wszedłem w short na kryptowalutę layer, zgodnie z moją stałą zasadą 1% mojej portfela i stop-loss daleko.. powodzenia dla mnie i dla was
Kto chce dołączyć, ale z zarządzaniem finansowym? #layer $LAYER